Eva Dendisová

Oslovili sme túto firmu na spustenie reklamy a SEO. Všetko profesionálne pripravili, vždy odpovedali na naše neraz laické otázky. Postupne nám po dohode vytvorili nové logo, upravili webstránku, skrátka stále na niečom pracujú, niečo zlepšujú. Ako povedal známy, ktorý nám ich odporučil… väčších machrov na všetko, čo sa týka webu, nenájdeš 🙂
Mirano spol.s.r.o.

Adam Štefek

Chcem sa poďakovať za vytvorenie pútavej web stránky. Spolupráca bola výborná a som rád ,že som oslovil práve túto spoločnosť. Vrelo odporúčam každému ,kto hľadá osobitý prístup a kvalitný výsledok.
Trading Invest

Marta Dérerová

Spoluprácu s ID Crew hodnotím na jednotku. Tím vytvoril logo mojej firmy a upravil web stránku nad moje očakávania. S výsledkom ich práce a tvorby, som sa ihneď stotožnila. Dizajn a práca je bezchybná, čistá a jednoduchá, presne podľa mojich vízií. Id Crew ma okrem toho prekvapil rýchlosťou služieb, vysokou odbornosťou, profesionalitou a predovšetkým ochotou vyhovieť zákazníkovi. Určite odporúčam využiť ich služby, v prípade potreby ich opäť oslovím znova a veľmi rada. Ďakujem…

Yogin.sk

Marek Trubač

Pri rozbehu nového podnikania je v súčasnosti mimoriadne dôležité mať dobre spracovaný grafický dizajn svojej značky, ako aj funkčnú webovú stránku pre klientov. Som veľmi rád, že vo firme IDcrew som našiel zodpovedného, kreatívneho a operatívne pôsobiaceho partnera, s ktorého službami môžem byť spokojný.
Prezidentconsulting.sk

Jaroslava Suchodolinská

Kým som neoslovila Id Crew aby mi poradili ako spropagovať môj nový eshop, nemala som žiadne objednávky. Pomohli mi vybrať  TOP produkty a nastaviť kampaň tak, že som sa nemusela takmer o nič starať a objednávky prichádzali samé. V budúcnosti, keď budem chcieť znova podporiť predaj cez internet a navýšiť objednávky, určite oslovím opäť práve Id Crew aby mi nastavili kampaň. Ďakujem ešte raz za profesionálnu spoluprácu.
Napecenie.sk

Mgr. Viktor Porth

Ďakujem vám veľmi pekne za výrobu loga a komplet celý servis okolo toho. Sme veľmi spokojní s vašimi službami, tak ako s výsledkom, tak aj s komunikáciou, ktorá bola rýchla, bezproblémová a hlavne nápomocná vo všetkých smeroch, čo nás presvedčilo o tom, že sme si vašu spoločnosť vybrali správne.
Čo sa týka ďalších služieb, ktoré ponúkate, tak v prípade, že budeme potrebovať niečo z vášho portfólia, tak sa radi na vás obrátime.
Football Coaching, s.r.o.

Ing. Peter Schmidt

Spoluprácu pri tvorbe webovej stránky spoločnosťou ID crew, hodnotíme ako výbornú investíciu. Zúročenú v atraktívnom firemnom webovom podpise . Boli sme od začiatku náročným klientom a preto musíme pozitívne zhodnotiť výsledok, ktorý sme s tímom ID crew v relatívne krátkom čase vytvorili. Ceníme si konštruktívnosť, flexibilitu návrhov počas tvorby, ale aj odborné konzultácie v snahe o zachovanie reprezentatívneho výstupu spoločnosti VBDI v logu a stránke. Zvlášť chceme poďakovať pani Mgr. Majdovej, ktorá nás sprevádzala v rámci tvorby od začiatku až k finálnemu výsledku. Jej pro-klientska prístupnosť ako aj promptnosť boli veľmi sympatickou a cennou pridanou hodnotou.
Najlepším zhodnotením na záver, je množstvo pozitívnych ohlasov po spustení našej webovej stránky, či možnosť kedykoľvek sa obrátiť opäť na profesionálne služby ID crew.
VBDI, s.r.o.

Miloš Ivanič

ID crew som oslovil k vytvoreniu loga pre St.Patrick Holding. Po prvotnom kontakte mi hneď odpovedali a s prístupom k zadaniu a požiadavkam, ktoré som mal, som s výslednou prácou veľmi spokojný. Grafici úplne naplnili moje predstavy o logu a dokázali splniť všetky moje požiadavky. Na našej spolupráci najviac oceňujem promptnosť komunikácie a dodania služieb. Za veľkú výhodu rovnako považujem neobmedzený počet úprav loga. Služby ID crew by som svojim známym len vrelo odporučil.
St. Patrick Holding

Pozrite si tiež našich 38 hodnotení od klientov na GOOGLE